اخبار

اخبار تکنوسرور را در این قسمت دنبال نمایید 

در اخبار
افزایش قیمت سرورهای آمریکا واروپا از 8 دی ماه1395 - 3.0 out of 5 based on 1 vote

با سلام و احترام

خدمت شما کاربران و بازدید کنندگان محترم با توجه به شرایط ارزی کشور و بالا رفتن بی رویه قیمت ارز در چند وقت اخیر به منظور پایداری و حقظ کیفیت سرویس ها و خدمات رسانی شایسته تر  به شما عزیزان از 8 دی افزایش قیمت سرور های آمریکا و اروپا را به مقدار 15 % خواهیم داشت .

در اخبار

با سلام و احترام 

خدمت شما کاربران و بازدید کنندگان محترم با توجه به شرایط ارزی کشور و بالا رفتن بی رویه قیمت ارز در چند وقت اخیر به منظور پایداری و حقظ کیفیت سرویس ها و خدمات رسانی شایسته تر  به شما عزیزان از 10 آذر افزایش قیمت سرور های آمریکا و اروپا را به مقدار 10 تا 15% خواهیم داشت 

امیدواریم همیاری و همکاری شما عزیزان همچنان توشه راه ما برای ارایه خدماتی شایسته تر نسبت به گذشته باشد

با تشکر 

مدیریت تکنوسرور

در اخبار

با سلام

کاربران و بازدیدکنندگان محترم و عزیز کانال اختصاصی تکنوسرور برای پیشرفت و ارتقا بحث فنی و اعلام اخبار و پیشنهادات ویژه تکنوسرور راه اندازی و در اختیار شما می باشد.

تنها کافی است روی لینک ما کلیک نمایید تا عضو کانال شوید و در مباحث شرکت نمایید 

telegram.me/technoserver

با تشکر 

مدیریت سایت

در اخبار

با سلام

مجموعه تکنوسرور ضمن عرض تبریک به مناسبت عید قربان به تمام کاربران و بازدید کنندگان اقدام به ارایه سرور های لوکیشن ایران و آمریکا خود با تخفیف 20% نموده است .شما عزیزان می توانید با انتخاب پلن مورد نظر خود و تکمیل اطلاعات فردی به مرحله پرداخت رسیده و کد تخیف eid را برای اعمال تخفیف وارد نمایید .

در اخبار

با سلام


خدمت شما کاربران عزیز و بازدیدکنندگان محترم

در راستای خدمات شایسته خدمت شما عزیزان اقدام به ارایه سری جدید سرور های اختصاصی آمریکا نمودیم و لیست خاصی را در قسمت سرور مجازی قرار داده ایم.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

اطلاعات سرور اختصاصی

با تشکر

بخش فروش و بازرگانی تکنوسرور

در اخبار

با سلام

خدمت شما عزیزان ,مجموعه تکنوسرور برای رضایت شما مشتریان محترم  20% تخفیف ماه اول سرور ایران با ویژگی های منحصر به فرد به تعداد محدود و تا پایان بهمن ماه ارایه نموده است

در اخبار

با سلام خدمت  شما  کاربران و بازدیدکنندگان عزیز ,مجموعه تکنوسرور برای تکمیل سرویس ها همچنین ادامه راه خود در راستایببی ارتقا سطح رضایت شما مشتریان محترم بعد از بررسی های لازم
و جلسه های مختلف اقدام به راه اندازی سرور ایران(به صورت مستقل) بر روی داده های کشور واقع در شرکت زیر ساخت نموده است و مراحل پایانی و راه اندازی سرور ایران در دست اقدام می باشد. ان شأالله از هفته اول بهمن ماه شاهد راه اندازی سروری بسیار با کیفیت در خور شما عزیزان خواهیم.
همچنان همکاری و همیاری شما عزیزان پشتوانه ارایه خدماتی بهتر خواهد بود.
با تشکر فراوان

مدیریت تکنوسرور

صفحه1 از2